O NAS

Nasza historia

Boyd Enterprises, twórcy Chemi-pure mają długą historię w zaspokajaniu potrzeb akwarystów. Tak naprawdę zaopatrzamy hobbystów od ponad 50 lat.

Chemi-pure oryginalny produkt Boyd'a został zaprojektowany przez Dick'a Boyd'a w 1960 r. Dick pracował w sklepie akwarystycznym i budował akwaria od 1946r, w wieku 17 lat. Dzięki jego własnym eksperymentom z filtracją zaprojektował oryginalny, światowej sławy Chemi-pure. Rezultaty widać do dzisiaj: krystalicznie czysta woda i jonowo zrównoważone środowisko słodkowodne oraz morskie.

Dowód

W 1972 r Dick Boyd przeprowadził się z rodziną do nowego domu, w którym wybudował akwarium rafowe o pojemności 3000 galonów. Zajęło mu to 2 lata, ale w 1974 r było gotowe by stać się domem dla ryb, koralowców i bezkręgowców. W ciągu pięciu lat wiele bezkręgowców rozmnożyło się w akwarium. Jedyna filtracja? Chemi-pure Akwarium Dick'a doczekało swoich 18-stych urodzin tylko przy minimalnych podmianach wody, aż do jego śmierci w 1992 r.

Więcej produktów

Z biegiem lat Dick Boyd zaprojektował inne produkty aby zaspokoić konkretne potrzeby. Chemi-pure Elite został stworzony, aby pomóc wyeliminować glony wytwarzające fosforany.

Linia Boyd jest dzisiaj lepsza niż kiedykolwiek. Wprowadziliśmy nowe rozmiary opakowań dla Waszej wygody, aby dopasować ilość produktu w zależności czy posiadacie duży zbiornik czy nano-akwarium.

Nowe techniki filtracji ewoluowały, ale Chemi-pure i pokrewne mu produkty stanowią najbardziej efektywny sposób na stworzenie zdrowego, dobrze prosperującego akwarium.

Słyszeliśmy to kiedyś i słyszymy nadal. Każdy opiekun publicznych akwariów, lokalnych sklepów oraz nowi hobbyści akwarystyki - niezależnie czy to akwarium morskie, Afrykańskie pielęgnice, akwaria roślinne, lub nano-zbiornik w pokoju Twojego brata - tak jak to miało miejsce ponad 50 lat temu, produkty Boyd po prostu działają jak trzeba.

Polityka prywatności